Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det.

Om Cookies
Prova

Ligg på Plus från start - hela innehållet för 1 kr Fri tillgång till all lokaljournalistik.

Division 3 Bohuslän/Dal Dam

Tabell

Pos Lag M V O F +/- P
1 Åsebro/Brålanda Åsebro/Brålanda 18 14 2 2 51 44
2 Svarteborg/Stångenäs/Lysekil Svart/Stång/Lyse 18 14 1 3 46 43
3 Eds FF Eds FF 18 13 2 3 29 41
4 Herrestad/Rössö Lag 2 Herre/Rössö 2 18 9 3 6 20 30
5 Orust FC 2 Orust 2 18 8 1 9 7 25
6 Munkedals IF Munkedal 18 6 5 7 -2 23
7 Vallens IF 2 Vallen 2 18 5 5 8 -18 20
8 Tjörns DFF Tjörn 18 4 3 11 -16 15
9 Stenungsunds IF lag 2 Stenungsund 2 18 2 4 12 -51 10
10 H.E.F. Valbo BK HEF Valbo 18 1 2 15 -66 5
  • Åsebro/Brålanda 7-1 Orust FC 2
  • Eds FF 1-0 Munkedals IF
  • H.E.F. Valbo BK 1-1 Tjörns DFF
    Svarteborg/Stångenäs/Lysekil 7-0 Stenungsunds IF lag 2
    Vallens IF 2 3-3 Herrestad/Rössö Lag 2
  • Stenungsunds IF lag 2 1-6 Eds FF
    Orust FC 2 3-1 H.E.F. Valbo BK
    Herrestad/Rössö Lag 2 2-1 Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
    Munkedals IF 2-2 Åsebro/Brålanda
  • Tjörns DFF 3-1 Vallens IF 2
  • Eds FF 3-1 Herrestad/Rössö Lag 2
  • Svarteborg/Stångenäs/Lysekil 4-1 Tjörns DFF
  • Vallens IF 2 2-1 Orust FC 2
  • Tjörns DFF 1-3 Eds FF
  • H.E.F. Valbo BK 0-0 Vallens IF 2
    Orust FC 2 1-3 Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
    Herrestad/Rössö Lag 2 2-0 Munkedals IF
  • Åsebro/Brålanda 10-0 Stenungsunds IF lag 2
  • Munkedals IF 1-1 Tjörns DFF
  • Svarteborg/Stångenäs/Lysekil 5-0 H.E.F. Valbo BK
    Eds FF 1-1 Orust FC 2
  • Vallens IF 2 1-3 Åsebro/Brålanda
  • Stenungsunds IF lag 2 0-2 Herrestad/Rössö Lag 2
  • H.E.F. Valbo BK 1-9 Åsebro/Brålanda
  • Orust FC 2 2-0 Munkedals IF
    Vallens IF 2 0-6 Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
  • H.E.F. Valbo BK 0-6 Eds FF
  • Tjörns DFF 5-0 Stenungsunds IF lag 2
    Åsebro/Brålanda 5-3 Herrestad/Rössö Lag 2
  • Munkedals IF 4-1 H.E.F. Valbo BK
  • Svarteborg/Stångenäs/Lysekil 3-2 Åsebro/Brålanda
    Herrestad/Rössö Lag 2 5-2 Tjörns DFF
  • Stenungsunds IF lag 2 1-4 Orust FC 2
  • Svarteborg/Stångenäs/Lysekil 6-1 Eds FF
  • Orust FC 2 4-1 Herrestad/Rössö Lag 2
  • Vallens IF 2 3-0 Munkedals IF
  • Munkedals IF 0-3 Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
  • Eds FF 1-1 Åsebro/Brålanda
  • Stenungsunds IF lag 2 1-1 Vallens IF 2
  • Herrestad/Rössö Lag 2 11-0 H.E.F. Valbo BK
  • Tjörns DFF 2-1 Orust FC 2
  • Stenungsunds IF lag 2 0-7 Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
    Orust FC 2 0-3 Åsebro/Brålanda
    Herrestad/Rössö Lag 2 0-0 Vallens IF 2
    Munkedals IF 0-1 Eds FF
  • Tjörns DFF 5-0 H.E.F. Valbo BK
  • H.E.F. Valbo BK 1-8 Orust FC 2
    Vallens IF 2 5-4 Tjörns DFF
  • Åsebro/Brålanda 3-1 Munkedals IF
  • H.E.F. Valbo BK 1-2 Stenungsunds IF lag 2
  • Åsebro/Brålanda 3-0 Tjörns DFF
  • Munkedals IF 2-2 Stenungsunds IF lag 2
  • Eds FF 3-1 Vallens IF 2
  • Åsebro/Brålanda 3-0 H.E.F. Valbo BK
  • Tjörns DFF 1-3 Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
    Eds FF 2-1 Herrestad/Rössö Lag 2
  • Orust FC 2 3-6 Vallens IF 2
  • Stenungsunds IF lag 2 2-2 Munkedals IF
  • Munkedals IF 3-1 Herrestad/Rössö Lag 2
  • Eds FF 4-0 Tjörns DFF
  • Stenungsunds IF lag 2 0-3 Åsebro/Brålanda
    Vallens IF 2 3-0 H.E.F. Valbo BK
    Svarteborg/Stångenäs/Lysekil 5-4 Orust FC 2
  • Eds FF 6-0 Stenungsunds IF lag 2
  • H.E.F. Valbo BK 2-3 Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
  • Orust FC 2 5-1 Eds FF
    Åsebro/Brålanda 6-1 Vallens IF 2
    Herrestad/Rössö Lag 2 5-3 Stenungsunds IF lag 2
  • Svarteborg/Stångenäs/Lysekil 2-1 Herrestad/Rössö Lag 2
  • Tjörns DFF 0-1 Munkedals IF
  • Munkedals IF 3-1 Orust FC 2
    Eds FF 5-0 H.E.F. Valbo BK
  • Herrestad/Rössö Lag 2 2-0 Åsebro/Brålanda
    Svarteborg/Stångenäs/Lysekil 6-1 Vallens IF 2
  • Stenungsunds IF lag 2 5-2 Tjörns DFF
  • H.E.F. Valbo BK 1-2 Munkedals IF
  • Orust FC 2 3-0 Stenungsunds IF lag 2
    Åsebro/Brålanda 4-3 Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
    Vallens IF 2 0-4 Eds FF
  • Tjörns DFF 0-0 Herrestad/Rössö Lag 2
  • Eds FF 2-1 Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
  • Tjörns DFF 0-4 Åsebro/Brålanda
    Munkedals IF 5-2 Vallens IF 2
    Stenungsunds IF lag 2 0-2 H.E.F. Valbo BK
    Herrestad/Rössö Lag 2 2-1 Orust FC 2
  • Svarteborg/Stångenäs/Lysekil 1-1 Munkedals IF
  • H.E.F. Valbo BK 0-7 Herrestad/Rössö Lag 2
    Orust FC 2 4-1 Tjörns DFF
    Åsebro/Brålanda 3-1 Eds FF
    Vallens IF 2 1-1 Stenungsunds IF lag 2

Skytteligan

  • 1.
    Alexandra Öst Gustavsson Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
    25
  • 2.
    Johanna Kihlstrand Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
    17
  • 2.
    Jenny Björn Orust FC 2
    12
  • 4.
    Elin Persson Orust FC 2
    8
  • 4.
    Natalie Christensson Forsberg Munkedals IF
    7
  • 6.
    Julia Gustavsson Orust FC 2
    6
  • 6.
    Matilda Ahlbom H.E.F. Valbo BK
    5
  • 6.
    Olivia Engström Orust FC 2
    5
  • 6.
    Sandra Stenfelt Svarteborg/Stångenäs/Lysekil
    5
  • 10.
    Ebba Karlsson Munkedals IF
    4
Visa fler