Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det.

Om Cookies
Prova

Ligg på Plus från start - hela innehållet för 1 kr Fri tillgång till all lokaljournalistik.

Division 6 Bohuslän norra Herr

Tabell

Pos Lag M V O F +/- P
1 Bovall/Hunnebo Bovall/Hunneb 16 13 1 2 37 40
2 Smögens IF Smögen 16 12 1 3 42 37
3 IFK Uddevalla U Lag IFK Uddev U 16 11 1 4 49 34
4 IFK Lane U-lag Lane U 16 7 2 7 -18 23
5 Hamburgsunds IF Hamburgsund 16 5 4 7 -9 19
6 Munkedals IF U-lag Munkedal U 16 5 1 10 -27 16
7 Rosseröds IK 2 Rosseröd 2 16 5 0 11 -27 15
8 Lysekils FF U-lag Lysekil U 16 3 3 10 -26 12
9 Bokenäset BK / Skredsviks SK Boke/Skredsv 16 2 3 11 -27 9
  • Munkedals IF U-lag 3-1 Bokenäset BK / Skredsviks SK
    Lysekils FF U-lag 3-3 Hamburgsunds IF
  • IFK Lane U-lag 4-2 Rosseröds IK 2
    Bovall/Hunnebo 9-1 Munkedals IF U-lag
    Bokenäset BK / Skredsviks SK 2-2 Lysekils FF U-lag
    IFK Uddevalla U Lag 8-3 Smögens IF
  • Smögens IF 6-1 Rosseröds IK 2
  • Lysekils FF U-lag 3-5 Bovall/Hunnebo
    Hamburgsunds IF 1-1 IFK Lane U-lag
    Munkedals IF U-lag 4-5 IFK Uddevalla U Lag
  • Bokenäset BK / Skredsviks SK 1-1 IFK Lane U-lag
  • Smögens IF 6-2 Munkedals IF U-lag
  • Rosseröds IK 2 2-1 Hamburgsunds IF
  • IFK Uddevalla U Lag 4-1 Lysekils FF U-lag
  • Smögens IF 1-5 Bovall/Hunnebo
  • Munkedals IF U-lag 5-1 Rosseröds IK 2
  • IFK Lane U-lag 1-4 Bovall/Hunnebo
    Hamburgsunds IF 3-3 Bokenäset BK / Skredsviks SK
  • Lysekils FF U-lag 1-3 Smögens IF
  • Munkedals IF U-lag 2-2 Lysekils FF U-lag
  • Bovall/Hunnebo 0-0 Hamburgsunds IF
    Rosseröds IK 2 4-2 Bokenäset BK / Skredsviks SK
    IFK Lane U-lag 0-10 IFK Uddevalla U Lag
  • IFK Lane U-lag 1-8 Smögens IF
  • Lysekils FF U-lag 4-3 Rosseröds IK 2
    Bokenäset BK / Skredsviks SK 3-6 Bovall/Hunnebo
  • Smögens IF 8-0 Hamburgsunds IF
  • Rosseröds IK 2 1-2 Bovall/Hunnebo
    IFK Uddevalla U Lag 3-0 Bokenäset BK / Skredsviks SK
  • Bokenäset BK / Skredsviks SK 3-5 Smögens IF
  • Hamburgsunds IF 3-6 Munkedals IF U-lag
  • IFK Lane U-lag 4-2 Lysekils FF U-lag
  • Bovall/Hunnebo 3-1 IFK Uddevalla U Lag
  • Rosseröds IK 2 2-1 IFK Uddevalla U Lag
  • Bokenäset BK / Skredsviks SK 2-1 Munkedals IF U-lag
  • Hamburgsunds IF 3-0 Lysekils FF U-lag
    Bovall/Hunnebo 4-3 Smögens IF
  • IFK Uddevalla U Lag 10-2 Rosseröds IK 2
  • Munkedals IF U-lag 0-1 IFK Lane U-lag
  • Hamburgsunds IF 4-1 IFK Uddevalla U Lag
  • Munkedals IF U-lag 1-7 Bovall/Hunnebo
  • Rosseröds IK 2 2-4 IFK Lane U-lag
  • IFK Lane U-lag 3-2 Hamburgsunds IF
    Bovall/Hunnebo 3-1 Lysekils FF U-lag
  • Rosseröds IK 2 2-8 Smögens IF
    IFK Uddevalla U Lag 12-0 Munkedals IF U-lag
  • Smögens IF 1-1 IFK Uddevalla U Lag
  • Hamburgsunds IF 8-6 Rosseröds IK 2
    Munkedals IF U-lag 1-4 Smögens IF
  • IFK Lane U-lag 0-1 Bokenäset BK / Skredsviks SK
  • Smögens IF 8-1 Lysekils FF U-lag
  • Bokenäset BK / Skredsviks SK 0-2 Hamburgsunds IF
    Rosseröds IK 2 1-3 Munkedals IF U-lag
  • Bovall/Hunnebo 0-0 IFK Lane U-lag
    Lysekils FF U-lag 0-3 IFK Uddevalla U Lag
  • Hamburgsunds IF 0-3 Bovall/Hunnebo
  • Lysekils FF U-lag 1-2 Munkedals IF U-lag
  • IFK Lane U-lag 3-2 IFK Uddevalla U Lag
  • Smögens IF 5-2 IFK Lane U-lag
    Bovall/Hunnebo 4-0 Bokenäset BK / Skredsviks SK
  • Rosseröds IK 2 4-0 Lysekils FF U-lag
  • Hamburgsunds IF 0-1 Smögens IF
  • IFK Lane U-lag 3-2 Munkedals IF U-lag
    Bovall/Hunnebo 3-0 Rosseröds IK 2
    Bokenäset BK / Skredsviks SK 1-6 IFK Uddevalla U Lag
  • IFK Uddevalla U Lag 5-1 Hamburgsunds IF
  • Smögens IF 5-1 Bokenäset BK / Skredsviks SK
  • Munkedals IF U-lag 2-4 Hamburgsunds IF
  • IFK Uddevalla U Lag 5-3 Bovall/Hunnebo
  • Lysekils FF U-lag 4-3 Bokenäset BK / Skredsviks SK
  • Bokenäset BK / Skredsviks SK 1-2 Rosseröds IK 2
  • Lysekils FF U-lag 4-3 IFK Lane U-lag

Skytteligan

  • 1.
    Johan Hansson Smögens IF
    43
  • 2.
    Dion Eriksson IFK Uddevalla U Lag
    14
  • 2.
    Mohammad Teymouri Bovall/Hunnebo
    8
  • 2.
    Oskar Cooper Cederbjer Munkedals IF U-lag
    8
  • 2.
    Robin Johansson Bovall/Hunnebo
    8
  • 6.
    Ferhad Mezuri Lysekils FF U-lag
    7
  • 6.
    Hans Wikström Hamburgsunds IF
    7
  • 6.
    Linus Skarin IFK Uddevalla U Lag
    7
  • 9.
    Emil Holm Dahlqvist IFK Uddevalla U Lag
    5
  • 9.
    Felix Hansson Smögens IF
    5
Visa fler