Vill du läsa mer om division 3 Bohuslän/Dal dam 2020 hittar du senaste resultaten och tabellen här: Division 3 Bohuslän/Dal Dam
Vill du sedan läsa om en annan division kan du titta in här: Resultat & tabeller
Bovall-Hunnebo
0
Hemmaplan: Stensnäsvallen/HunnebovallenLagfärger: Vit, Svart, SvartFjolårsplacering: 2:a (div 4 södra)Premiäromgången: Bovall-Hunnebo - Tösse IF
Bullarens GOIF
0
Hemmaplan: Kvännevi BullarenLagfärger: Blå, Blå, BlåFjolårsplacering: 8:a (div 2 Nordvästra)Premiäromgången: Bullarens GOIF - IK Rössö Uddevalla U-lag
Herrestads AIF
0
Hemmaplan:
Lagfärger: Vit/svart randig, svart, svartFjolårsplacering: 10:a (div 2 Nordvästra)Premiäromgången: Herrestads AIF - Tjörns DFF
Lagfärger: Vit/svart randig, svart, svartFjolårsplacering: 10:a (div 2 Nordvästra)Premiäromgången: Herrestads AIF - Tjörns DFF
IF Viken
0
Hemmaplan: RösvallenLagfärger: Ljusblå, vit, ljusblåFjolårsplacering: 1:a (div 4 norra)Premiäromgången: Vallens IF Lag 2 - IF Viken
IK Rössö Uddevalla U-lag
0
Hemmaplan: Rimnersvallen KonstgräsLagfärger: Röd/Röd/RödFjolårsplacering: 1:a (div 4 södra)Premiäromgången: Bullarens GOIF - IK Rössö Uddevalla U-lag
Munkedals IF
0
Hemmaplan: Munkedals IPLagfärger: Blå/Vit/BlåFjolårsplacering: 10:aPremiäromgången: Orust FC Lag 2 - Munkedals IF
Orust FC Lag 2
0
Hemmaplan: Glimmaråsen/Lövängens IP/ÄngeviLagfärger: Röd, Röd, RödFjolårsplacering: 9:aPremiäromgången: Orust FC Lag 2 - Munkedals IF
Stenungsunds IF
0
Hemmaplan: SIF KonstgräsLagfärger: Röd, Röda, RödaFjolårsplacering: 4:aPremiäromgången: Åsebro/Brålanda - Stenungsunds IF
Tjörns DFF
0
Hemmaplan: EkåsvallenLagfärger: Svart/Svart/SvartFjolårsplacering: 7:aPremiäromgången: Herrestads AIF - Tjörns DFF
Tösse IF
0
Hemmaplan: TössevallenLagfärger: Röd, blå, BlåFjolårsplacering: 2:a (div 4 norra)Premiäromgången: Bovall-Hunnebo - Tösse IF
Vallens IF Lag 2
0
Hemmaplan: Stora Höga IP Lagfärger: Blå, Blå, BlåFjolårsplacering: 6:aPremiäromgången: Vallens IF Lag 2 - IF Viken
Åsebro/ Brålanda
0
Hemmaplan: Rudevi IP/SörbyvallenLagfärger: svart/svart/svartFjolårsplacering: 9:a (div 2 Nordvästra)Premiäromgången: Åsebro/Brålanda - Stenungsunds IF